KARRIER

Biztonságtechnikai szerviztechnikus

Biztonságtechnikai szerviztechnikus kollégát keresünk fiatalos, innovatív cégünkbe. A kivitelező és karbantartó csapatot fogod erősíteni a biztonságtechnikai és okosotthon rendszerek munkálataiban. Cégünk stabil hátterű, tisztán magyar tulajdonú, újító szemléletű, folyamatosan fejlődő vállalat. Értéket teremtünk és közben sosem unatkozunk, csapat vagyunk a szó szoros értelmében. Csatlakozz hozzánk!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Beléptető, behatolás-jelző, videómegfigyelő, tűzjelző, okos otthon rendszerek szerelése, javítása és karbantartása
  • Önálló kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Rendszerek üzemeltetésének támogatása, segítségnyújtás a megrendelőknek
  • Munkákhoz tartozó dokumentáció elvégzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Erősáramú végzettség
  • Legalább 3 év, a biztonságtechnika területén szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Fedhetetlen előélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • villamosmérnök/ biztonságtechnikai mérnök végzettség
  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakirányú továbbképzés
  • Rugalmas munkarend
  • Mobiltelefon és notebook
  • Céges konditerem használat
  • Adott teljesítmény után céges autó

Ha úgy érzed, ez a pozíció Neked szól, küldd el önéletrajzod az info@smartme.hu e-mailcímre

Tárgy: Jelentkezés – Biztonságtechnikai szerviztechnikus pozícióra, és mi rövidesen felvesszük Veled a kapcsolatot.