Karrier

műszaki értékesítő

Műszaki értékesítő

Műszaki értékesítő kollégát kollégát keresünk fiatalos, innovatív cégünkbe, ahol a sales csapatot fogod erősíteni a gyengeáramú rendszerek értékesítésében. Cégünk tisztán magyar tulajdonú, újító szemléletű, folyamatosan fejlődő vállalat. Ha kész vagy a kihívásokra, tudsz keményen dolgozni, akkor csatlakozz a csapatunkhoz! Műszaki értékesítő munkatárs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Gyengeáramú (vagyonvédelmi és okosotthon) rendszerek és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások (tervezés, kivitelezés, karbantartás) értékesítése létesítmények felé
A meglévő ügyfélkörrel való kapcsolat fejlesztése az új üzleti lehetőségek érdekében
Új ügyfelek felkutatása
Ajánlatok kezelése és azok nyomon követése, utógondozása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Szakirányú középfokú végzettség (kereskedelmi és/vagy műszaki)
Legalább 3 év szakmai tapasztalat műszaki értékesítés területén
Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
Eredményorientált gondolkodás
Társalgási szintű angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Vagyonvédelem területén szerzett tapasztalat
Szakirányú felsőfokú végzettség
Magabiztos angol nyelvtudás, fordítási gyakorlat
A cég profiljába illeszkedő, meglévő kapcsolatrendszer

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem
Céges autó
Főállású munkaviszony, de rugalmas munkarend
Kellemes munkakörnyezet
Folyamatos angol és szakmai továbbképzés

Negyedéves bónusz, mobiltelefon, notebook

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

1-3 év szakmai tapasztalat

Ha úgy érzed, ez a pozíció Neked szól, küldd el önéletrajzod az info@smartme.huhu e-mail címre
Tárgy: Jelentkezés – műszaki értékesítő pozícióra, és mi rövidesen felvesszük Veled a kapcsolatot.

biztonságtechnikai szerelő

Biztonságtechnikai szerelő

Biztonságtechnikai szerelő kollégát keresünk fiatalos, innovatív Cégünkbe. A kivitelező és karbantartó csapatot fogod erősíteni a biztonságtechnikai és okosotthon rendszerek munkálataiban. Cégünk tisztán magyar tulajdonú, újító szemléletű, folyamatosan fejlődő vállalat. Csatlakozz a csapatunkhoz!

Beléptető, behatolás-jelző, videómegfigyelő, tűzjelző, okos otthon rendszerek szerelése, javítása és karbantartása
Önálló kapcsolattartás a megrendelőkkel
Rendszerek üzemeltetésének támogatása, segítségnyújtás a megrendelőknek
Munkákhoz tartozó dokumentáció elvégzése

Elektronikai, villamos végzettség
Legalább 3 év, a biztonságtechnika területén szerzett szerelői szakmai tapasztalat
Fedhetetlen előélet
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Angol nyelvtudás

Biztos, hosszú távú munkalehetőség
Szakirányú továbbképzés
Mobiltelefon és notebook
Céges autó

Egyéb juttatások:

negyedéves bónusz,
céges autó, mobiltelefon,
szakmai tréningek,
nyelvtanulás támogatása

Ha úgy érzed, ez a pozíció Neked szól, küldd el önéletrajzod az info@smartme.hu e-mail címre
Tárgy: Jelentkezés – Biztonságtechnikai szerelő pozícióra, és mi rövidesen felvesszük Veled a kapcsolatot.