Szerelésvezető / Projektvezető állás

A Smartme Building Technologies Kft. immáron több, mint 20 éve áll Partnerei rendelkezésére gyengeáramú rendszerek tervezésével, kivitelezésével és azok karbantartásával. Cégünk új irányba is nyitott az elmúlt években, az intelligens otthonok felé, így az iroda- és közüzemi épületektől kezdve, az ipari-kereskedelmi épületeken át, a társasházak és magánlakások piacán is jelen vagyunk.

Cégünk tisztán magyar tulajdonú, újító szemléletű vállalkozás, növekvő partnerkörünk további bővülést tesz szükségessé, ezért új munkatársakat keresünk.

Biztonságtechnikai- vagy villamosmérnök kollégát keresünk cégünkbe, ahol a már meglévő szakmai tapasztalatoddal és tudásoddal a kivitelező és karbantartó csapatot tudod erősíteni a biztonságtechnikai rendszerek munkálataiban. Felatod sokrétű lenne, kiterjed a projekt előkészítésre, a munka menedzselésére és lezárására egyaránt. Van benne irodai és van benne külső területen végzett feladat is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beléptető, behatolás-jelző, videómegfigyelő, tűzjelző, HFR rendszerek kivitelezési munkáiban aktív közreműködés, a kivitelezés menedzselése
  • Fenti rendszerek eseti hibajavítása és karbantartása
  • Projekt kooperációkon való részvétel
  • Önálló kapcsolattartás a megrendelőkkel és esetleges alvállalkozókkal
  • Megvalósulási dokumentációk elkészítése (ACAD)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök vagy biztonságtechnikai mérnök végzettség
  • Legalább 1 év, a biztonságtechnika területén szerzett szerelői szakmai tapasztalat
  • AutoCAD program alapszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz adminisztráció

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felelős műszaki vezetői végzettség
  • Tűzjelző rendszer szaktervezői végzettség
  • Vagyonvédelmi szerelői szakvizsga,
  • Tűzvédelmi szakvizsgák:
    • tűzjelző rendszerkarbantartó
    • hő- és füstelvezető rendszerkarbantartó

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkarend
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakirányú és angol nyelvi továbbképzés
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Barátságos, összetartó csapat
  • Mobiltelefon és notebook
  • Céges autó

Kérjük, fényképes önéletrajzot küldj és add meg a havi bruttó fizetés igényedet is! Kizárólag a minimum elvárásoknak megfelelő önéletrajzokat áll módunkban elbírálni.

Ha úgy érzed, ez a pozíció Neked szól, küldd el a fényképes önéletrajzod az info@smartme.hu e-mail címre